Media Entity Facebook (4.0.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Add
ta: சேர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory  என்ற அடைவு காணப்படவில்லை

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: The directory %directory is not writable.
ta: அடைவு %directory எழுதப்படக்கூடியதல்ல.
