Media entity facebook (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។
