Media entity facebook (8.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.
