Media entity facebook (8.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory
