Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: No
cs: Ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Caption
cs: Popisek

en: Field with source information
cs: Pole s informací o zdroji objektu typu media.
