Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ka: ტეგები

en: No
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
