Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: No
nl: Nee

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld

en: Field with source information
nl: Veld met broninformatie
