Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: No
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Caption
ta: தலைப்பு
