Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: No
uk: Ні

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Caption
uk: Підпис

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення

en: Field with source information
uk: Поле з інформацією про джерело
