Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: No
cy: Na

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
