Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: No
gl: Non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Caption
gl: Lenda
