Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: No
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Caption
ja: キャプション

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
