Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: No
pl: Nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Caption
pl: Podpis

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu

en: Field with source information
pl: Pole z informacjami źródłowymi
