Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Tags
pt: Etiquetas

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Caption
pt: Legenda
