Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: No
sk: Nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Caption
sk: Popis
