Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: No
fi: Ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Caption
fi: Kuvateksti
