Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: No
hi: नहीं

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Caption
hi: शीर्षक
