Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
