Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: No
ru: Нет

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Caption
ru: Подпись

en: Image field display format settings
ru: Настройки формата отображения поля изображения

en: Media ID
ru: ID медиа

en: Field with source information
ru: Поле с источником информации
