Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: No
tr: Hayır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Caption
tr: Başlık

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları

en: Field with source information
tr: Kaynak bilgisi içeren alan
