Media Entity Flickr (8.x-4.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.
