Media Entity GoogleDocs (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
