Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
