Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Field with source information
id: Bidang dengan informasi sumber
