Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scrolling
nl: Scrollen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Field with source information
nl: Veld met broninformatie
