Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Scrolling
pt: Rolagem

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Field with source information
pt: Campo com informação da fonte
