Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Field with source information
tr: Kaynak bilgisi içeren alan
