Media Entity GoogleDocs (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Field with source information
ru: Поле с источником информации
