Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa
