Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Scrolling
cs: Posouvání

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka
