Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Scrolling
es: Desplazamiento

en: Fullscreen
es: Pantalla completa
