Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Scrolling
hu: Görgetés

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő
