Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ
