Media Entity GoogleDocs (8.x-4.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scrolling
lt: Slenkamas
