Media Entity GoogleDocs (8.x-4.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge
