Media Entity GoogleDocs (8.x-4.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scrolling
fi: Rullaus

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila
