Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Scrolling
fr: Défilement

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Width: @width px
fr: Largeur : @width px

en: Height: @height px
fr: Hauteur : @height px

en: Base folder for thumbnails
fr: Dossier de base pour les vignettes
