Media Entity GoogleDocs (8.x-4.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Fullscreen
he: מסך מלא
