Media Entity GoogleDocs (8.x-4.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Scrolling
kn: ಚಲನೆ(ಸ್ಕ್ರಾಲಿಂಗ್)

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
