Media Entity GoogleDocs (8.x-4.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia
