Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Icon
az: İconka

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni
