Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Media
be: Мультымедыя
