Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Icon
cs: Ikona

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média
