Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα
