Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna
