Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Media
hi: मीडिया
