Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
