Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
