Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Icon
lv: Ikona

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums
