Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
